Klub Absolwenta
Maturzyści rocznik 2017/2018
Wychowawcy grup;
Elżbieta Plata, Ewa Kujawa -Szura,Halina Popiela, Beata Nobilec, Małgorzata Tarsa-Bielak
- Bałuszyńska Monika - ZS Marcinkowice
- Barnaś Mateusz - ZSP
- Bochula Iwona - ZS Marcinkowice
- Bukowska Emilia - Liceum Ogólnokształcace
- Butas Klaudia - Liceum Ogólnokształcace
- Chrobak Justyna - Liceum Ogólnokształcace
- Ciesielka Katarzyna - Liceum Ogólnokształcace
- Dziedzina Karolina - Liceum Ogólnokształcace
- Elassa Fatima - ZS Marcinkowice
- Florek Dorota - ZSP
- Galica Dorota - Technikum Leśne
- Grzesicki Kacper - ZS Marcinkowice
- Hadała Michał - Technikum Leśne
- Jabłońska Nina - ZS Marcinkowice
- Jagieła Justyna - Liceum Ogólnokształcace
- Kaczmarczyk Dominika - ZS Marcinkowice
- Kita Renata - Liceum Ogólnokształcace
- Król Krzysztof - Technikum Leśne
- Kufel Szymon - ZS Marcinkowice
- Masztafiak Tomasz - Technikum Leśne
- Nabielec Wiktoria - Technikum Leśne
- Obrochta Monika - Technikum Leśne
- Pałach Julia - Elitarne Liceum
- Piecuch Karolin - ZS Marcinkowice
- Płachta Marcelina - Liceum Ogólnokształcace
- Podsadowska Sylwia - ZS Marcinkowice
- Potoniec Natalia - Liceum Ogólnokształcace
- Słowik Dominika - Liceum Ogólnokształcace
- Stęplewski Dominik - Liceum Ogólnokształcace
- Święs Agnieszka - Technikum Leśne
- Tubek Daniel - Technikum Leśne
- Zachwieja Katarzyna - Liceum Ogólnokształcace
- Zasadni Natalia - Liceum Ogólnokształcace
Maturzyści rocznik 2016/2017
Wychowawcy grup;
Beata Nobilec, Halina Popiela, Małgorzata Tarsa-Bielak
- Bugajska Paulina - Liceum Ogólnokształcace
- Chlipała Barbara - Liceum Ogólnokształcace
- Chlipała Marzena - Liceum Ogólnokształcace
- Janiarczyk Sylwia - Liceum Ogólnokształcace
- Jagieła Zuzanna - Liceum Ogólnokształcace
- Krzak Alina - Liceum Ogólnokształcace
- Kumor Magda - Liceum Ogólnokształcace
- Opyd Sylwia - Liceum Ogólnokształcace
- Potoniec Magda - Liceum Ogólnokształcace
- Rusnak Beata - Liceum Ogólnokształcace
- Rusnak Izabela - Liceum Ogólnokształcace
- Wilk Angelika - Liceum Ogólnokształcace
- Chrobak Łucja - Liceum Ogólnokształcace
- Niwelińska Katarzyna - ZSZ
- Barda Małgorzata - ZS Marcinkowice
- Buras Andrzej - ZS Marcinkowice
- Gontarz Sebastian - ZS Marcinkowice
- Kokoczka Kamil - ZS Marcinkowice
- Kolek Magdalena - ZS Marcinkowice
- Kowal Patryk - ZS Marcinkowice
- Osysko Łukasz - ZS Marcinkowice
- Rydarowicz Piotr - ZS Marcinkowice
- Rożdżyńska Kinga - ZS Marcinkowice
- Stec Szymon - ZS Marcinkowice
- Szymczyk Anita - ZS Marcinkowice
- Ściegienny Dominik - ZS Marcinkowice
- Wachna Daniel - Liceum Elektryczne
- Przemysław Nędza - Liceum Elektryczne
- Polakiewicz Karolina - ZSP
- Gałęziowska Jolanta - ZSP
- Deć Piotr - Technikum Leśne
- Dyrcz Łukasz - Technikum Leśne
- Gacek Jan - Technikum Leśne
- Krok Przemysław - Technikum Leśne
- Tomasiak Jakub - Technikum Leśne
- Waniolek Eliasz - Technikum Leśne
- Warzecha Paweł - Technikum Leśne
- Gabiec Kamila - ZS Marcinkowice
Maturzyści rocznik 2015/2016
Wychowawcy grup;
Elżbieta Plata, Małgorzata Tarsa-Bielak
- Paweł Chrobak - Liceum Ogółnokształcace
- Tomasz Ślaski - Liceum Ogólnokształcace
- Dawid Różycki - ZS Marcinkowice
- Przemysł Tarasek- ZS Marcinkowice
- Kamil Łukaszczyk-Cibiorz- ZS Marcinkowice
- Mateusz Mamiak- ZS Marcinkowice
- Mateusz Wicher -Technikum Leśne
- Paweł Siuta- Technikum Leśne
- Kamil Włodarczyk- Technikum Leśne
- Jerzy Prymus- technikum Leśne
- Konrad Wójcik - Technikum Informatyczne
- Szymon Nitka - Technikum Leśne
- Wojciech Dynowski - Technikum Leśne
- Bartłomiej Węgrzyński -ZS Marcinkowice
- Grzegorz Rejczak- ZS Marcikowice
- Grzegorz Czepiel-ZS Marcinkowice
- Konrad Gołdyn- ZS Marcinkowice
- Grzegorz Mikosz -ZS Marcinkowice
- Patrycja Więcławek- Liceum Ogólnokształcace
- Agnieszka Chryczyk- Liceum Ogólnokształcace
- Magdalena Krawczyk- Liceum Ogólnokształce
- Anna Domin- ZS Marcinkowice
- Natalia Badowska - ZS Marcinkowice
- Karolina Wołek - Technikum Leśne
- Anna Sikora - Liceum Ogólnokształcace
- Natalia Sikora-Liceum Ogolnokształcace
- Elżbieta Czajka- Liceum Ogolnokształcace
- Kinga Tokarczyk - Liceum Ogółnokształcace
- Karolina Urbaniak - ZS Marcinkowice
- Klaudia Faron - Liceum Ogolnokształcace
- Patrycja Pokorska -ZSP
- Klaudia Porosło- ZSP
Maturzyści rocznik 2014/2015
Wychowawcy grup;
Beata Nobilec, Krzysztof Ruchała
- Zuzanna Słodyczka - Technikum Leśne
- Daniela Szelag - ZS Marcinkowice
- Paulina Grelecka - ZS Marcinkowice
- Angelika Rusnarczyk- Liceum Ogólnokształcace
- Sylwia Chlipała - Liceum Ogólnokształcace
- Karolina Karcz - ZS Marcinkowice
- Sylwia Gorczowska- ZS Marcinkowice
- Beata Mirek- ZS Marcinkowice
- Jolanta Król- Liceum Ogólnokształcace
- Małgorzata Kita- Liceum Ogolnokształcace
- Jakub Bugajski-Techikum Leśne,
- Rafał Janas - Technikum Leśne
- Daniel Słowik - Technikum Informatyczne
- Krystian Chrobak- Technikum Budowlane
- Damian Barnaś- Technikum Budowlane
- Dominik Cisoń-ZS Marcinkowice
- Łukasz Wójcik- Techikum Leśne
- Jan Stachura- Technikum Leśne
- Filip Kras- Technikum Leśne
- Szymon Broźny-Technikum Leśne
- Hubert Witassek- Technikum Leśne
- Przemysław Pustułka- ZS Marcinkowice
- Krystian Rosiek- ZS Marcinkowice
- Kacper Guszkiewicz- ZS Marcinkowice
- Jakub Tymczyszyn- ZS Marcinkowice
Maturzyści rocznik 2013/2014
Wychowawcy grup;
Małgorzata Tarsa-Bielak, Beata Nobilec
- Dominika Słowik - Liceum Ogólnokształcące
- Karolina Węglarz - Liceum Ogólnokształcące
- Anna Malinowska - Liceum Ogólnokształcące
- Karolina Byszewska -Kępa - ZS Marcinkowice - klasa wojskowa
- Magdalena Mendrala - Technikum Obsługi Gastronomicznej
- Urszula Gancarczyk - Liceum Ogólnokształcące
- Karolina Skrzypniak - Liceum Ogólnokształcące
- Angelina Bukowska - Liceum Ogólnokształcące
- Anna Szczerba - Technikum Leśne
- Bartłomiej Chrobak - Technikum Leśne
- Adam Salmon - Liceum Ogólnokształcące
- Szymon Śliwiński - Liceum Ogólnokształcące
- Partyk Musiak - Technikum Leśne
- Dawid Kotlarz - ZS Marcinkowice -klasa pożarnicza
- Bartłomiej Wieczorek -ZS Marcinkowice - klasa pożarnicza
- Kamil Bolek - Technikum Leśne
- Damian Dudas - Technikum Leśne
- Dawid Wołek - Technikum Leśne
- Tomasz Siuta - Technikum Leśne
- Jarosław Merena - Technikum Leśne
- Sebastian Brancewicz - ZS Marcinkowice - klasa wojskowa
- Jakub Wolak - ZS Marcinkowice - klasa wojskowa
- Jakub Urban - ZS Marcinkowice -klasa
- Gabriel Mika - ZS Marcinkowice - klasa pożarnicza
- Piotr Gałęziowski - ZS Marcinkowice - klasa pożarnicza
- Radosław Kurzeja - ZS Marcinkowice - klasa wojskowa
- Krzysztof Sekuła - ZS Marcinkowice - klasa policyjna
- Natalia Padło -TK -ZSP Stary Sacz
Maturzyści rocznik 2012/2013
Wychowawcy grup;
Małgorzata Tarsa-Bielak, Piotr Kaleta
- Kamila Świętek - Technikum Leśne
- Kamila Chlipała - Liceum Ogólnokształcące
- Paulina Podgórni- Liceum Ogólnokształcące
- Ilona Słowik- Liceum Ogólnokształcące
- Paulina Murawska- Liceum Ogólnokształcące
- Łucja Tworek- Liceum Ogólnokształcące
- Angelika Gancarczyk- Liceum Ogólnokształcące
- Martyna Zelek- Liceum Ogólnokształcące
- Dominika Chryczyk- Liceum Ogólnokształcące
- Monika Szlaga- Liceum Ogólnokształcące
- Aneta Chrobak- Liceum Ogólnokształcące
- Daniel Król-Technikum Ochrony Środowiska
- Dominik Kołodziej- Technikum Leśne
- Stefan Blachecki- Liceum Ogólnokształcące
- Adrian Badowski- Technikum Kelnerskie
- Krzysztof Długopolski- Technikum Leśne
- Przemysław Krzyśko- Technikum Drzewne
- Przemysław Zygmund- Liceum Ogólnokształcące
- Adrian Porębski- Technikum Leśne
- Krzysztof Krok-Technikum Leśne
- Hubert Wnęk- Technikum Leśne
- Krzysztof Jędrusik- Liceum Ogólnokształcące- profil wojskowy
- Adam Stokowski- Liceum Ogólnokształcące-profil pożarnictwo i ratownictwo medyczne
- Przemysław Kurzeja- Liceum Ogólnokształcące- profil wojskowy
- Piotr Zastawnik- Technikum Leśne
- Beata Warzecha- Liceum Ekonomiczne
Maturzyści rocznik 2011/2012
Wychowawcy grup;
Krzysztof Ruchała, Piotr Kaleta
- Ewelina Kostka - Technikum Leśne
- Sylwia Pomietło - Technikum Kelnerskie
- Kinga Kołodziej- Technikum Kelnerskie
- Iwona Gurbiel- Liceum Ogólnokształcące
- Anna Chryczyk- Liceum Ogólnokształcące
- Katarzyna Salamon- Liceum Ogólnokształcące
- Marta Barcik- Liceum Ogólnokształcące
- Karolina Mordak- Liceum Ogólnokształcące
- Grzegorz Bilski- Technikum Leśne
- Sławomir Topolski- Technikum Leśne
- Mateusz Dziurny- Technikum Leśne
- Paweł Barczyk-Technikum Leśne
- Liwiusz Żydło- Technikum Leśne
- Paweł Bienias- Technikum Leśne
- Rafał Dziurny- Technikum Leśne
- Konrad Galiszewski- Technikum Leśne
- Jarosław Magda- Technikum Drzewne