• O nas

  • Z lotu ptaka

  • Kółko Fotograficzne

    Pełnia księżyca

 

Powiat
Nowosądecki

 

 

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Facebook

 

 

 

 Nasz Instagram

 

 

 Nasz blog

Marzec 2019

Fotorelacja z wernisażu Moniki Jasińskiej

for. Galeria

4 marzec 2019

III Spotkanie Fabryki Młodych Talentów
Konrad Kita opowiedział o swojej pasji.

2 marzec

III Spotkanie Fabryki Młodych Talentów
Spotkanie w poniedziałek o 16.00 przedstawienie idei fabryki młodych talentów wykład grafika Kamila Pietowskiego, który opowie o swojej drodze do kariery.

13 luty 2019

Trwają przygotowania do akcji walentynkowej Pomagam z miłości

fot.Galeria

12 luty 2019

Bardzo dziękujemy naszej młodzieży za wczorajsza zbiórkę pieniędzy na rzecz chorej Ani na atopowe zapalenie skóry.

12 listopad 2018

PILNA POMOC DLA GRZEGORZA!!!!!

 

Pan Grzegorz z Barcic jest po wylewie śródmózgowym -  potrzebuje terapii chodu, ręki, fizykoterapii, masażu leczniczego, specjalistycznych wizyt u neurologopedy i neuropsychologa. Przed nim miesiące ciężkiej pracy, a w domu czeka na niego rodzina.

Pomożecie?

www.bedziedobrze.pl

Zbieramy zabawki, artykuły szkolne, słodycze i inne gadżety, które będą przeznaczone na loterię fantową dla pana Grzegorza 25.11.2018 r. o godz.16.00 podczas koncertu charytatywnego – „I TY możesz pomóc” w kinie Sokół w Starym Sączu.

Dziękujemy!!

6 listopad 2018

6 listopada młodzież bardzo chętnie uczestniczyła w spotkaniu z wolontaiuszką gminnego schroniska w Starym Sączu Agnieszką Sznajder, która nie tylko zachęcała do wolontariatu ale również poruszała tematy sterylizacji, pseudochodowli, bezdomność i praw zwierząt. Były zdjęcia i filmiki podopiecznych schroniska, było refleksyjnie i nie zabrakło łez wzruszenia... Oczywiście najbardziej skorzystały na tej wizycie schroniskowe szczeniaki, które przez wychowanków były rozpieszczone. Młodzież i wychowawcy planują swoje pierwsze odwiedziny w schronisku.

Zobacz foty:)

Nowe foto

Galeria