• O nas

  • Z lotu ptaka

  • Kółko Fotograficzne

    Pełnia księżyca

 

Powiat
Nowosądecki

 

 

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Facebook

 

 

 

 Nasz Instagram

 

 

 Nasz blog

PLENER MALARSKI 2017

Już po raz ósmy nad niebem Internatu Międzyszkolnego w Starym Sączu wzbiły się „Anioły”, które na płótna przelewają swoje wizje malowniczego małopolskiego miasteczka i niepowtarzalny klimat Starego Sącza. Organizatorką tego wydarzenia jest pani Karolina Szczepańska – Szczerba przy współpracy z panią dyrektor Internatu Międzyszkolnego Lucyną Dybiec. Dużą rolę w przygotowaniu wystawy odegrała również młodzież która pomagała przy przygotowaniu sali, imprezy towarzyszącej. W ten sposób mogli nabyć doświadczenie jakie niesie ze sobą przygotowanie wernisażu.

Otwarcia wystawy dokonała Dyrektor Internatu Międzyszkolnego pani Lucyna Dybiec. Następnie zabrała głos pani Karolina Szczepańska która serdecznie podziękowała pani dyrektor za goszczenie jej w murach swojej placówki w Której klimat jest jej tak bliski, dzięki któremu powiewa wena twórcza dla artystów malarzy. Stary Sącz i jego okolice są tak bliskie sercu plastyków, że ciągle się chce tu wracać.

Po uroczystości otwarcia był też czas na rozmowy przy kawie. Wystawa jest udostępniona dla wszystkich chcący ją obejrzeć do piątku tj 15.10.2017 roku. Serdecznie zapraszamy.

UCZESTNICY PLENERU:

Ewa Kalinowska-Maćków

Danuta Kowalska

Tadeusz Kwaśnik

Anna Lewińska

Zbigniew Palka

Adam Pochopień

Karolina Szczepańska Szczerba

Maria Tomal

Małgorzata Szubert Radnicka

 

ZAPROSZENI GOŚCIE:

Joanna Potocka

Elżbieta Boroń -Wójcik

Nowe foto

Galeria